bhbus.ba
May 15, 2024, 04:01:47 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 100   Go Down
  Print  
Author Topic: GRAS - Razno/Diskusije  (Read 311716 times)
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #615 on: May 20, 2011, 20:26:37 »

jutros je gbr 813 vozio il za Bakiće il za Kamenicu, mi ga sreli u Semizovcu prema Sarajevu oko 7.20
Logged


transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #616 on: May 20, 2011, 21:55:43 »

jutros je gbr 813 vozio il za Bakiće il za Kamenicu, mi ga sreli u Semizovcu prema Sarajevu oko 7.20

kamenica pa se kasnije uključio na 15 b ja mislim...
Logged
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #617 on: May 24, 2011, 10:17:10 »

Jutros na 31e voze dva zglobna Lion's Classica 405 i 407. Dosad sam viđao maksimalno jednog.
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
saledoboj
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 283



« Reply #618 on: May 30, 2011, 12:47:42 »

http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/crna-hronika/37771-vozac-grasa-namjerno-pregazio-psa-u-centru-sarajeva-foto.html

Sta uradi SDA i Sandzak od Sarajeva, to je za plakat.
Logged

Neka vladajuće klase drhte pred komunističkom revolucijom. U njoj proleteri nemaju što da izgube osim svojih okova. A dobit će čitav svijet.

Proleteri svih zemalja, ujedinite se!
NoName
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 120



« Reply #619 on: May 30, 2011, 12:55:48 »

A svasta Sad
Logged

MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #620 on: May 30, 2011, 13:11:39 »

Ne znamo identitet vozača,ovako nešto se desilo i Liburniji.Psi su redovna pojava na kolovozu i trebalo bi uvesti nove saobraćajne znakove,pošto nećemo u skorije vrijeme očekivati rješenje problema.Ipak,žalosno.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
saledoboj
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 283



« Reply #621 on: May 30, 2011, 13:26:56 »

Da su ljudi bolji nebi pascad bila na ulici, jbt drzava tako je moglo djete za psom potrcat i eto ti belaja.
Logged

Neka vladajuće klase drhte pred komunističkom revolucijom. U njoj proleteri nemaju što da izgube osim svojih okova. A dobit će čitav svijet.

Proleteri svih zemalja, ujedinite se!
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #622 on: May 30, 2011, 14:53:24 »

Ovo je autobus 460 ja mislim.
Kreteni ovo koriste da bi vrijeđali na FB stranici. Prijete, psuju majku.
Vozaču bi trebalo odbiti 20% od plate.
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #623 on: May 30, 2011, 15:28:40 »

Ovo je autobus 460 ja mislim.
Kreteni ovo koriste da bi vrijeđali na FB stranici. Prijete, psuju majku.
Vozaču bi trebalo odbiti 20% od plate.
A kad malo bolje razmislim, i da je naglo zakočio, opet bi mu putnici sve po spisku.
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #624 on: May 30, 2011, 15:50:01 »

Šta ima odbijati čovjeku od te crkavice, nije ubio čovjeka?? Mislim, ja ne mrzim životinje naprotv, ali ispade čovjek sad teški zločinac za ubistvo psa, za koje čak niti ne znamo da li je bilo namjerno. Uz dužno poštovanje, ne treba vjerovati baš svakome ko pošalje neku vijest u medije..
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #625 on: May 30, 2011, 16:13:13 »

Šta ima odbijati čovjeku od te crkavice, nije ubio čovjeka?? Mislim, ja ne mrzim životinje naprotv, ali ispade čovjek sad teški zločinac za ubistvo psa, za koje čak niti ne znamo da li je bilo namjerno. Uz dužno poštovanje, ne treba vjerovati baš svakome ko pošalje neku vijest u medije..

Ma jes, ja sam malo brzopleto napisao jer sam pročetao da je to namjerno uradio, poslije sam malo razmislio, ko zna šta je tu bilo.
« Last Edit: May 30, 2011, 16:19:02 by Troler » Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #626 on: May 30, 2011, 17:46:22 »

Šta ima odbijati čovjeku od te crkavice, nije ubio čovjeka?? Mislim, ja ne mrzim životinje naprotv, ali ispade čovjek sad teški zločinac za ubistvo psa, za koje čak niti ne znamo da li je bilo namjerno. Uz dužno poštovanje, ne treba vjerovati baš svakome ko pošalje neku vijest u medije..

Ma jes, ja sam malo brzopleto napisao jer sam pročetao da je to namjerno uradio, poslije sam malo razmislio, ko zna šta je tu bilo.

koji je vozac u pitanju zna li ko ?
Logged
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #627 on: May 30, 2011, 19:50:35 »

koji je vozac u pitanju zna li ko ?
Mene je nešto prenjelo pa napisah 460 (valjda zato što sam ga vidio danas na 22a) ali ovo je bilo u subotu oko 16:30 Mislim da je 306-A-361 registracija od 829
« Last Edit: May 30, 2011, 19:56:09 by Troler » Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #628 on: May 30, 2011, 19:58:26 »

koji je vozac u pitanju zna li ko ?


i da se zna ko je, imena se ne spominju...

pravilo kaže "- Iznošenje ličnih imena i prezimena u načelu je strogo zabranjeno. Tolerirat će se jedino ako se nekoga želi posebno istaknuti u pozitivnom smislu. Vlastita imena i prezimena u negativnom kontekstu mogu se iznostiti samo ako autor posta iznese vlastito ime i prezime u postu."
Logged


MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #629 on: May 30, 2011, 20:52:53 »

Bezveze se samo nerviramo.Na putu do Vogošće od Stupa psi stalno izlijeću i meni se lično desilo da sam izbjegavajući psa i smećarski kamion zgulila ratkapu na pružnom prelazu kod Albe.Tu se uglavnom i brzo vozi kada nije špica.Čuj autobus nije auto da sa njim možeš manevrisati pogotovo sa putnicima.Previše se priča exponira jer je u pitanju šofer gradskog saobraćaja.Mislim da nije imao namjere da to počini,a ne znamo ni da li je navedena osoba bila izvan vozila ili u vozilu i kada je izašla da se vrati po psa.Novinari ko novinari -lešinari.Stvarno je žalosno to što se desilo,ali psi su učestala pojava na cesti,ali da je u pitanju neka kockasta glava sa bjesnim kolima građanka se ne bi obraćala sa detaljnim informacijama u novine.Ja sve sa rezervom uzimam šta god da se desi.Al prozivati čovjeka,prijetiti i sl.je stvarno glupo,a sa druge strane se pozivati na nekakvu pravdu i moral.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
Pages: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 100   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.033 seconds with 24 queries.