bhbus.ba
May 18, 2024, 00:40:20 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 78   Go Down
  Print  
Author Topic: Chat tema  (Read 245191 times)
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #345 on: November 13, 2011, 23:22:09 »

Hoce to kad je cd sa pijace Tongue
Logged


NoName
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 120



« Reply #346 on: November 13, 2011, 23:24:09 »

Omsi.exe - System Error

The program can˙t start because d3dx9_28.dll is mising from your computer.
Try reinstalling the program to fix this problem.
Logged

NoName
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 120



« Reply #347 on: November 13, 2011, 23:25:04 »

Hoce to kad je cd sa pijace Tongue
HeHe pa nisam lud kupovat cd-ove kad sad sve s interneta skidam hehe Isplatinje mi....
Logged

Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #348 on: November 13, 2011, 23:27:39 »

Prijatelju nisi crackirao i još nešto uradio.. Javi se u inbox na FB pa da ti objasnim Smiley
Ma i pored pomoći sa strane to kolega može i sam rješiti, bitno je samo da pročita read me .txt fajl ili je možda snimljen kao install.txt fajl u kojem stoji upustvo za instalaciju igrice i rješavanje pitanja cracka, nego je fazon što većina nas ne pročita taj read me fajl, preskoči to jer misli da su tu ne potrebne stvari obuhvaćene Wink
Napisao sam ja njemu kako da krekuje i sada dobijem odgovor da nije uspjelo.. Al eto, rekao je da će deinstalirat igricu pa neka proba..
Ma dobro, često mi se dešavalood igrica da i nakon cracka isto neće da pokrene, to jeste često mi se dešavalo da mi dođe uz igricu ne ispavan crack, ne upotrebljiv, pa onda tražim samo ispravan crack da još skinem i tak to, to su te kombinacije što se tiče games on pc Cheesy Dugo dugo ja to nisam "konzumirao", zasigurno 3 godine, ali prije sam bio potpuno u tim fazonima, ali tada se i moglo, u srednjoj i osnovnoj školi, kod kuće svoje u svom rodnom kraju, mama pravil jelo itd... Sad u tuđini, obaveze oko škole (fakulteta), obaveze oko pravljenja klope, obaveze oko vođenja brige o prostorijama u kojim boravim, čistoća, kućne potrebštine itd... BHBus.net portal obaveza itd... tako da se pokraj svega toga trenutno ne može nikako uklopiti neka PC igra, jedino što stignem je na FB malo Monster World pratiti, strateške online igre poput Ogame i Skyrama i to je to, ali i njih ne pratim redovno svakodnevno, kad se sjetim propratim, zadam obaveze i opet nekad kad se logujem... Smiley Čisto malo zafrkancije za vrijeme pauzi koje pravim od crtanja programa, projekata za fax itd... Hajd možda kad završim aBd fax bude vremena poslije posla kući da se opet kakva dobra "gejmača podere" Cheesy
Logged


Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #349 on: November 13, 2011, 23:30:04 »

Hoce to kad je cd sa pijace Tongue
HeHe pa nisam lud kupovat cd-ove kad sad sve s interneta skidam hehe Isplatinje mi....
Ma i to što kažeš, slabo ko da više kupuje to, ja lično nikada nisam na pijaci kupovo te CD/DVD-ove, uvijek sam s neta preko torrenta skido, jer i to što oni prodaju na pijacama i po gradu na ulici je isto tako sprženo na disc isto ono što i mi skinemos neta, i oni isto tako skidaju, dobavljaju nove igre i filmove u svoj katalog prodaje, e sad ima ljudi koji nemaju net pa im je to jedino rješenje, na takvim ti prodavači većinom i uzmu lovu, na ovakvim tipa mene a evo i NoName-a vidim, sigurno neće dignuti ni 10pfeninga Smiley
Logged


The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #350 on: November 13, 2011, 23:31:49 »

HeHe pa nisam lud kupovat cd-ove kad sad sve s interneta skidam hehe Isplatinje mi....

pa haman ti ga isto, opet ne mozes biti siguran sta skidas Tongue


a i ja sam ispao iz fazona igrica daaaaavno, nesto slicno ko amar - obaveze. Sad se stigne odigrati jedno sat-dva svaki drugi dan FM Managera i to je to xD
Logged


NoName
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 120



« Reply #351 on: November 13, 2011, 23:36:15 »

Dobro to volio bi i ja da mogu uzimat orignal igrice al nema se za  taj luksuz
A sad kontam da roditeljima "zavrnem ruku" da mi kupe Play Station 3 i 2 ili 3 igrice tipa soker, teken i neka auta mozda to ono samo nako da imam da igram sa rajom a ovo igranje igrica na kompu mi dojadilo vise
Logged

The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #352 on: November 13, 2011, 23:38:58 »

msm da se moze naci PS 3 za jedno 250-300 KM
Logged


NoName
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 120



« Reply #353 on: November 13, 2011, 23:44:29 »

Gledo sam na Pik-u ima nekih jos kad bi roditelji htjeli kupit hehe moram sacekat pravi trenutak da im kazem svoju skromnu zelju....
Logged

wigec
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 784



« Reply #354 on: November 14, 2011, 00:23:25 »

veceras sam hrpu autobusa vidio vecinu iz dalmacije i nijednog da upecam , roknut cu se bgm Cheesy
Logged
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #355 on: November 14, 2011, 00:25:22 »

veceras sam hrpu autobusa vidio vecinu iz dalmacije i nijednog da upecam , roknut cu se bgm Cheesy
U kojem pravcu ? U pravcu Dalmacije ili dalje u BiH?
Logged


wigec
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 784



« Reply #356 on: November 14, 2011, 00:33:00 »

svi su isli iz jajca premvu dalmaciji.... Autoherc Maric , ma neznam vala sve je nabrzaka proslo pa nisam uspio ni vidjet Cheesy
Logged
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #357 on: November 14, 2011, 00:41:39 »

Dobro to volio bi i ja da mogu uzimat orignal igrice al nema se za  taj luksuz
A sad kontam da roditeljima "zavrnem ruku" da mi kupe Play Station 3 i 2 ili 3 igrice tipa soker, teken i neka auta mozda to ono samo nako da imam da igram sa rajom a ovo igranje igrica na kompu mi dojadilo vise
Što se tiče PC igrica nema potrebe kupovati orginale bacati pare bespotrebno kad je to isto kao i ono što se s torrenta skine, samo je fol u crack-u, bitno je da je on ispravan i fercera i nema onda frke nikakve... Wink
Logged


Mihael_2646
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.417



« Reply #358 on: November 14, 2011, 12:12:17 »

Omsi.exe - System Error

The program can˙t start because d3dx9_28.dll is mising from your computer.
Try reinstalling the program to fix this problem.
Fali ti d3dx9_28.dll vidi u program files-m-r software-omsi jel imaš to..
Logged

NoName
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 120



« Reply #359 on: November 14, 2011, 12:28:36 »

Gledo sam ima samo d3dx9 ali nema ovo d3dx9_28.dll
Logged

Pages: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 78   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.038 seconds with 20 queries.