bhbus.ba
May 18, 2024, 00:48:44 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 78   Go Down
  Print  
Author Topic: Chat tema  (Read 245192 times)
Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #180 on: July 12, 2011, 16:08:08 »

Tvoja slika. Cheesy
Logged

Neoplan VIP Class
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #181 on: July 12, 2011, 17:44:12 »

YU busevi su izgleda bili jako atraktivni za vanjsku trgovinu Cheesy


« Last Edit: January 05, 2012, 21:46:27 by The_Dubster » Logged


Mihael_2646
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.417



« Reply #182 on: July 14, 2011, 17:58:42 »

Evo ljudi, ja sutra ujutro odoh malo na Vir, fotki će sigurno biti,nadam se da ću se voziti u nekoj setri, ja tamo negdje izvalio da sam se vozio u par setri a to zapravo bili neki stari mercedesi..
Setra S 417GT-HD, najnovija, gbr.182... Ako slike ne budu perfektne i gospodina G. ne poslikaš kako treba, pazi me se, osobno ću te doći posjetiti!!!!
Hihi dobre su slike!
Logged

Kassbohrer
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.696



« Reply #183 on: July 15, 2011, 21:50:07 »

Dugo sam se dvoumio da li da stavim ovu informaciju na forum ili ne, ali evo ipak sam se odlučio da stavim. Nisam znao u koju temu, pa evo u ovu... Dakle, u utorak sam bio na dženazi gazdi firme Eso tours  iz V. kladuše, Esadu Selimagiću, koji je umro u ponedjeljak u 45. godini života. Nisam siguran šta će biti s firmom, "načuo" sam informaciju da je on i prije smrti autobuse i autobusnu stanicu koja je bila u njegovom vlasništvu prepustio svom bratu Izetu (Izan trans) ali nije 100% provjereno. Eto nek se i to zna... (Nek mu je rahmet duši)
Logged

Kud vozite zdravo bili, sretno stigli cilju željenom.
Na vas misle vaši mili, vratite se dragom domu svom.
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #184 on: July 15, 2011, 21:57:08 »

tuzna vijest Sad
a mi cemo svakako popratiti kako ce se sve to zavrsiti
Logged


Mihael_2646
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.417



« Reply #185 on: July 19, 2011, 13:08:23 »

Sutra idem kuci, bit ce slika od CB-a, APP-a, Liburnije, Francuzevica..  Smiley
Logged

mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #186 on: July 21, 2011, 23:14:39 »

Evo jedan video za naseg Almira, vjernog navijaca Želje Cheesy

http://www.youtube.com/watch?v=J5ytGq3leCc&feature=player_embedded
Logged
Almir
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #187 on: July 21, 2011, 23:23:13 »

Evo jedan video za naseg Almira, vjernog navijaca Želje Cheesy

http://www.youtube.com/watch?v=J5ytGq3leCc&feature=player_embedded

heheh , hvala ti mate puno nazalost ja nisam uspio gledat uzvratnu tekmu ali na svu srecu prolaz u 3 kolo je osigran , a ovaj dio pjesme "a da me vidi babo" je toliko postao popularan da je to ne normalno i to se obavezno pjeva na svakoj utakmici Wink jos jednom veliko ti hvala od srca Wink Cheesy .
Logged

mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #188 on: July 21, 2011, 23:26:27 »

Evo jedan video za naseg Almira, vjernog navijaca Želje Cheesy

http://www.youtube.com/watch?v=J5ytGq3leCc&feature=player_embedded

heheh , hvala ti mate puno nazalost ja nisam uspio gledat uzvratnu tekmu ali na svu srecu prolaz u 3 kolo je osigran , a ovaj dio pjesme "a da me vidi babo" je toliko postao popularan da je to ne normalno i to se obavezno pjeva na svakoj utakmici Wink jos jednom veliko ti hvala od srca Wink Cheesy .

Ja sam gledao, kombinirani prijenos na BHT1, i Zelju i Sarajeva, vec kad nisam mogao gledati Varteks i Split, na nekoj od HR televizija, ali eto i oni su prosli dalje s 2 pobjede, i sad svi cekamo iduci tjedan i nove okrsaje Smiley
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #189 on: July 22, 2011, 09:00:28 »

da kažem svi "smo" prošli, posebno mi drago zbog Splita, a odavno nisam gledao bolje i ozbiljnije Želju i Sarajevo Smiley
Logged


mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #190 on: July 22, 2011, 09:22:28 »

da kažem svi "smo" prošli, posebno mi drago zbog Splita, a odavno nisam gledao bolje i ozbiljnije Želju i Sarajevo Smiley

Sve je to lijepo bilo sinoc, samo sto sada mislim da bi BiH klubovi mogli imati i laksi posao nego HR klubovi, jer Split igra protiv Fulhama, Varteks protiv Dinama Bukurest i Hajduk protiv Stoke Citya, dakle grad Split ce vidjet dva premijerligaska kluba, a mislim uz nasu dobru igru i malo otockog podcjenjivanja da se moze nekako proci
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #191 on: July 22, 2011, 09:26:12 »

Ma et i Sarajevo je nagrabusilo na Spartu Prag, koja ruku na srce nije više ono što je bila prije recimo 10 godina, a Željo ide na Makabi, koji mu je ako se ne varam i ako nisam pomijašao Makabije, prije par godina strpao nešto puno u Izraelo oko petaka xD Al et, mislim da su bh. klubovi opet bolje prošli natjecateljski, a hrvatski će bolje proći marketinški, jer će stadioni bit baš puni Cheesy
Logged


mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #192 on: July 22, 2011, 14:07:46 »

Ma et i Sarajevo je nagrabusilo na Spartu Prag, koja ruku na srce nije više ono što je bila prije recimo 10 godina, a Željo ide na Makabi, koji mu je ako se ne varam i ako nisam pomijašao Makabije, prije par godina strpao nešto puno u Izraelo oko petaka xD Al et, mislim da su bh. klubovi opet bolje prošli natjecateljski, a hrvatski će bolje proći marketinški, jer će stadioni bit baš puni Cheesy

Prije 2-3 sezone Dinamo je prosao Spartu, imas pravo nisu ni oni neka sila, tako da bi se moglo proci. A, sad za Želju, ovo je Maccabi Tel Aviv, ja mislim da je njem onaj drugi Haifa (sto je sad igrao s Borcem iz BL), strpao u Izraelu...
A, za nase klubove, jedino je Dinamo favorit, a ne sumnjam da ce i tri ostala kluba dati sve od sebe, i pokusati proci, a i da produ ne bi bilo toliko iznenadenje.

A, da se jos vratim na sinoc i jednu ludu tekmu, u NS...nas balkanski mentalitet - NIJE KRAJ DOK SUDAC NE SVIRA KRAJ

http://www.youtube.com/watch?v=k4W2l4J8jWA
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #193 on: July 22, 2011, 18:05:37 »

a čitao sam i ovome, jest tragikomično ispalo hahahahah
Logged


kilometar
VIP Član
Kondukter
*
Offline Offline

Posts: 771



« Reply #194 on: July 24, 2011, 13:16:52 »

Kultura ponašanja u saobraćaju........ Grin
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TLm4zOZBzto&feature=player_embedded[/youtube]
Logged
Pages: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 78   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.048 seconds with 21 queries.